Ważne informacje z Centrum!

Pokój z Wami!

Przekazujemy informacje dotyczące Spotkania z Papieżem w Brzegach oraz Spotkania Powołaniowego z Kiko.

Czuwanie i Msza z Papieżem na Campus Misericordiae w Brzegach

Grupy oraz osoby indywidualne z Drogi Neokatechumenalnej mogą zajmować sektory pomarańczowe G,H,J (tzw. „zewnętrzne”). Na te sektory nie obowiązują wejściówki.

W sektorze pomarańczowym odbędzie się również spotkanie powołaniowe.

Jeśli któraś z grup zarejestrowała się poprzez diecezję i wykupiła pakiet, otrzymuje w pakiecie wejściówki do sektorów położonych bliżej ołtarza.

W sektorach pomarańczowych znajdują się telebimy.

Więcej informacji dotyczących Campus Misericordiae można znaleźć na stronie www:
www.campusmisericordiae.pl

Dojazd na spotkanie/parkingi

Do Krakowa będą mogły wjechać autokary tylko na podstawie Voucheru oraz przepustki autokarowej. Dotyczy to tylko tych grup, które zarejestrowały się w systemie ŚDM jako Podgrupa i wykupiły Pakiet.

Grupy z Neokatechumenatu z Polski zostały zarejestrowane tylko jako Makrogrupa, w związku z tym nie mogą wjechać do Krakowa. Dla naszych grup nie ma także wyznaczonych parkingów.

Dojazd do Brzegów jest częściowo możliwy komunikacją miejską z Krakowa lub Wieliczki, następnie kilka kilometrów trzeba pokonać pieszo. Szczegółowy wykaz stref ograniczonego lub zamkniętego ruchu na poszczególne dni, schematów dojazdu znajduje się na stronach:
www.sdminformacjadrogowa.pl http://krakow.pl/komunikacja/200582,1846,komunikat,schemat_organizacji_ruchu_podczas_sdm_2016.html
http://krakow.pl/start/196767,artykul,swiatowe_dni_mlodziezy.html
oraz www.campusmisericordiae.pl/mapa/

Wjazd do Krakowa samochodem będzie niemożliwy. Nie mamy możliwości uzyskania przepustek na wjazd do Krakowa.

Numer Call Center Komitetu Organizacyjnego ŚDM: +48 12 446 73 33

Spotkanie z Kiko

Spotkanie powołaniowe odbędzie się 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 15.00.
Miejsce spotkania: Campus Misericordiae – sektor G (pomarańczowy)

Konieczne będzie pobranie opasek dla grupy. Dystrybucja opasek będzie odbywać się przy wejściu na spotkanie. Są one bezpłatne. Opaski dla grupy będzie odbierał odpowiedzialny grupy. Dla sprawniejszej obsługi warto wziąć ze sobą numer rejestracyjny grupy/zgłoszenia indywidualnego w naszym systemie rejestracyjnym.

Bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie!

Parkingi będą przygotowane na ok. 1400 autokarów w kilku lokalizacjach. Szczegółowe informacje dotyczące parkingów podamy później. Będą to parkingi w niedużej odległości od miejsca spotkania.

Więcej informacji przekażemy wkrótce.