Rejestracja grup na Kiko

DivinoAmore0006Bracia,

Pokój z Wami!

Do ŚDM zostało już bardzo mało czasu. Bracia, prosimy Was, nie zwlekajcie i rejestrujcie Wasze grupy!

Poniżej znajdują się informacje dotyczące rejestracji polskich grup na Światowe Dni Młodzieży:

  • Prosimy o zarejestrowanie grupy z Neokatechumenatu na naszej stronie internetowej http://krakow2016cnc.pl/?page_id=337 (zakładka Rejestracja grup). Rejestracja jest prosta i nie wymaga podawania szczegółowych danych – te można później uaktualnić. Po zarejestrowaniu grupy, na podany podczas rejestracji adres mailowy przychodzi mail z prośbą o potwierdzenie. Zdarza się, że trafia on do Spamu – prosimy o sprawdzenie.Rejestracja na Spotkanie z Kiko jest obowiązkowa.
  • Jako Centrum ŚDM Drogi Neokatechumenalnej będziemy rejestrować (w systemie rejestracji krakowskiej) na spotkanie z papieżem jako Makrogrupę wszystkie grupy z Drogi, które zarejestrują się na naszej stronie. Rejestracja ta nie związana jest z żadnym pakietem i w związku z tym jest bezpłatna.Jeżeli nie chcecie rejestrować się w systemie rejestracji krakowskiej indywidualnie, to my Was zarejestrujemy. Pierwszy etap rejestracji na spotkanie z papieżem wymaga przynajmniej 150 osob, żeby zarejestrować się jako makrogrupa, więc musielibyscie się rejestrować z innymi wspólnotami, lub zgłosić się przez koordynatora diecezjalnego i zarejestrować poprzez swoją diecezję. Dopiero w drugim etapie rejestracji wybieracie pakiet i dokonujecie wpłaty. Żeby wykupić pakiety, trzeba z Makrogrupy wydzielić się jako Podgrupa.
  • Wykupienie pakietu nie jest obowiązkowe. Na spotkaniu z Papieżem mają być przygotowane sektory dla pielgrzymów bez Pakietów.
  • Najtańszy pakiet C na dni 30-31.07 kosztuje 150 zł i zawiera ubezpieczenie, bilet na komunikację miejską oraz plecak Pielgrzyma. Nie zawiera noclegu ani wyżywienia. Pakiet B.1 z noclegiem (29.07-1.08) kosztuje 310 zł, a B1+ na dni 29.07-2.08 kosztuje 390 zł. Nocleg w ramach pakietu jest przewidziany przez Organizatora w promieniu do 100km od Krakowa – to może być szkoła, hala sportowa itp. Informacje o pakietach znajdują się tutaj:http://www.krakow2016.com/pakiet-pielgrzyma
  • My jako Centrum nie pośredniczymy w kupowaniu Pakietów.
  • Osoby, które chcą jechać indywidualnie do Krakowa, prosimy o zgłoszenie przez formularz kontaktowy na stroniehttp://krakow2016cnc.pl/?page_id=129 oraz podanie danych: ilość osób, imiona i nazwiska oraz wspólnotę (numer, parafię i miasto)
  • Wolontariusze z Drogi zostali zarejestrowani na Spotkanie Powołaniowe podczas szkoleń dla Wolontariuszy. Zostaną oni zarejestrowani w systemie rejestracji krakowskiej przez nasze Centrum na takich samych zasadach jak grupa, jednak będą mieć inny harmonogram uczestnictwa, niż pozostali pielgrzymi. W zakresie organizacji wyjazdów Wolontariuszy do Krakowa, prosimy o współpracę z Wolontariuszami Setkowymi wyznaczonymi w regionach przez nasze Centrum.

Pozrawiamy,

Izabela Łątkowska

Barbara Rolando

Elwira Zwolińska


/Centrum Organizacyjne ŚDM Kraków2016 Drogi Neokatechumenalnej/

/Neocatechumenal Way Centre for WYD Cracow2016/