Carmen dzisiaj udała się do Nieba

 

Madryt 19 lipca 2016

Najdrożsi Bracia,

przekazuję wam wielką wiadomość: dzisiaj, o godzinie 16:45, nasza siostra Carmen odeszła do Nieba. Jest pewne, że Nasz Pan Jezus przyszedł, aby wziąć jej duszę, by ją zabrać ze sobą.

Podczas gdy cierpimy z powodu jej braku, przede wszystkim ja, jesteśmy zadowoleni wiedząc, że Nasz Pan Jezus zabrał ją ze sobą.

Carmen, jakże wielka pomoc dla Drogi! Nigdy mi nie schlebiała, zawsze myśląc o dobru Kościoła. Jakże mocna kobieta! Nigdy nie poznałem nikogo takiego jak ona. W głoszeniach do młodych, z Papieżem, jak teraz w Krakowie, zawsze mówiła: „Kobieta jest najważniejsza w Kościele, ponieważ nosi w swoim łonie fabrykę życia. Dlatego od pierwszej strony Księgi Rodzaju aż do końca Apokalipsy widzimy, że demon zawsze prześladuje kobietę”. I kończyła mówiąc: „Podaruję wam Kiko”.

Mam nadzieję umrzeć szybko i spotkać się z nią. Carmen była dla mnie wydarzeniem wspaniałym: kobieta, jej wielki geniusz, jej charyzmat, jej miłość do Papieża i nade wszystko, jej miłość do Kościoła.

Dobrze bracia, mam duszę zasmuconą, bo Carmen nie jest z nami. Ale wiara mi pomaga i potwierdza, że ona jest z Chrystusem. Módlcie się za nią. Możecie celebrować Eucharystię wszyscy razem w intencji Carmen.

Arcybiskup Madrytu zgodził się, że pogrzeb będzie z ciałem Carmen obecnym w Katedrze, i może kard. Rouco będzie przewodniczył. Na pogrzeb są zaproszeni wszyscy wędrowni z Europy, jeśli możecie przyjechać. Podamy wam później dokładną datę.

Odwagi, bo Chrystus zmartwychwstał i zwyciężył śmierć dla nas!

Dla mnie było wzruszające to, że ona poczekała, abym ja przyjechał, pocałował ją i powiedział jej: „Odwagi”. I potem kiedy dałem jej pocałunek, oddała ducha.

Kiko Arguello

IMG_20160719_201348